"Jaro, léto, podzim, zima celý rok je prostě prima!"

Tento program je vypracován v souladu s RVP PV (2017) a obecně platnými předpisy. Vychází z konkrétních podmínek a možností školy, potřeb dětí a požadavků rodičů. Je sestaven tak, aby respektoval hlavní cíle předškolního vzdělávání. Maximálně se přizpůsobujeme všem potřebám dětí, které vycházejí z jejich vývoje.

Chceme vychovat všestranného člověka, který má úctu k okolí a k sobě samým. Hlavním naším cílem je, abychom pomohli dětem zařadit se do výchovně vzdělávacího programu, připraveného naší mateřskou školou. Důraz klademe na osobitý přístup k dítěti, rozvoj všech jeho smyslů a snažíme se vytvářet takové prostředí, aby se zde děti cítily spokojeně, jistě a bezpečně.  Péče o děti je láskyplná, tolerantní, navozuje vzájemný vztah důvěry, spolupráce a počítá s aktivní spoluúčastí dítěte při všech činnostech.

K naplňování těchto cílů je také potřeba poskytnout dítěti dostatek volnosti pro přirozený rozvoj, prostor pro přirozený pohyb a dobré materiální vybavení.

ŠVP je k nahlédnutí v MŠ