Š K O L N Í   J Í D E L N A   P Ř I   Z Š N Á K L O

Přihlášku ke stravování si můžete stáhnout ZDE

SDĚLENÍ:

Od pondělí 23.11.2020 se zavírá MŠ, z důvodu karanteny.

Školní jídelna zůstává pro žáky ZŠ a cizí strávníky dále v provozu!

POZOR NOVĚ OD 1.9.2020 PRO RODIČE MŠ:

Od 1.září budou rodiče odhlašovat děti ze stravy pouze přes internet:

POSTUP:

www.strava.cz

č. zařízení: 1012

uživatel: prijmenijmeno (příjmení a jméno dítěte,  dohromady, malými písmeny bez háčků a čárek)

heslo: stejně jako uživatel (heslo je možné změnit)

U jídelníčku který budete chtit odhlásit zrušíte označení a kliknete na ODESLAT.

Odhlásit dítě je možné pouze do 12. hodiny předešlého dne.

Odhlašování stravy do 12. hodiny platí nově i pro žáky ZŠ!

Obědy se budou pro žáky ZŠ vydávat od 2.9.2020

Žáci 1. třídy dotanou čipy ke stravování od třídní učitelky.

Informace ke stravování ve ŠJ od 25.5.2020:

- před vstupem do jídelny si každý strávník musí umýt ruce a ošetřit dezinfekcí

- svrchní oděv je nutno zanechat v šatně před jídelnou

- u výdeje stravy je nutno dodržovat minimálně 1,5 m rozestupy

- strávník si nesmí sám brát příbor, ovoce, moučník apod.

- každý strávník musí sedět sám u stolu

- po celou dobu musí mít strávník na obličeji roušku, tu smí sundat až u stolu (vložit do sáčku/krabičky, kterou si přinese sebou) na dobu nezbytně nutnou ke konzumaci jídla a nápoje

- po jídle odevzdat použité nádobí a v co možném nejkratším čase opustit jídelnu

- prozatím nesmí ve ŠJ obědvat cizí strávníci

- je nepřípustné u výdejního okénka ve školní jídelně vydávat stravu do jídlonosičů. V tomto případě zvoňte u zadního vchodu pro personál v době od 10.30 - 11.00 hodin

Vážení rodiče, pokud možno, upřednostněte prosím bezhotovostní platbu za obědy!

NOVÝ ČIPOVÝ SYSTÉM VE ŠJ:

Od pondělí 10. února 2020 přejde naše školní jídelna na na noý čipový systém zobrazování objednané stravy. Každý žák ZŠ stravující se v jídelně dostane čip zdarma vystavený na jeho jméno, který musí nutně nosit sebou na oběd a u výdejního terminálu se jím prokázat.

Při ztrátě čipu dostane dítě čip nový za 120,- Kč.

V případě dotazů mne kontaktujte.

M. Vyroubalová

POZOR!

Od 10.4.2019 má naše školní jídelna novou e-mailovou adresu:  jidelna@msnaklo.cz

Vážení rodiče,

Ve školním roce 2018/2019 dochází ke změnám gramáží a cen obědů. Nové ceny najdete v přehledu níže.

Dále opět připomínám, že sravné se platí formou zálohy(to znamená, že koncem měsíce hradíte částku na celý příští měsíc). Toto ustanovení naleznete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

Od 1.září 2018 vstupuje v platnost nový Vnitřní řád školníjídelny,prosím rodiče i děti, aby se s tímto řádem seznámili. V září bude dostupný na těchto stránkách i na vývěsce ve šk. jídelně.

V případě nejasností volejte na tel. 773645508, nebo pište na  e-mail jidelna@msnaklo.cz

Milada Vyroubalová

školní jídelna

telefonická odhláška:   773645508

internetová odhláška:  www.strava.cz

Neodhlášenou stravu si můžete odebrat ve školní jídelně v době od 11:00 - 11:30 hod.

U P O Z O R N Ě N Í

Vážení rodiče,

Platba se provádí vždy zálohově (platí pro ZŠ i MŠ), to znamená že se  platí stravné na následující měsíc a to vždy poslední dva pracovní dny v měsíci. Odhlášená strava se ihned odečítá. Přeplatky zůstávají na kontě strávníka a jsou převáděny do následujícího měsíce. Přihlašování a odhlašování stravy se přijímá do 12. hnodiny předešlého dne.

Platbu stravného je možné provádět:

v hotovosti v kanceláři ŠJ    6:00 - 14:00 hodin

převodem z účtu

inkasem z běžných účtů

Rodiče mají možnost internetového přihlašování a odhlašování stravného na www.strava.cz

telefonní číslo: 773645508

email: jidelna@msnaklo.cz

Na základě rozhodnutí ředitele Základní školy a Mateřské školy Náklo a v souladu s vyhláškou č. 107/2005 Sb. se od

1. ledna 2018 se  zvyšuje cena svačinek pro MŠ ve školní jídelně Náklo:

Jedná se o příplatek na nápoje. K přesnídávce je připočítán příplatek 2,- Kč a ke svačině 1,- Kč.

Cena obědů ve školní jídelně od 1.9.2018

mzdová režie 16 Kč
provozní režie   6 Kč
celkem 58 Kč

Dítě je řazeno do věkových kategorií dle toho, jakého věku dosáhne v daný školní rok.          Školní rok trvá od 1.9. do 31.8. Viz. vyhláška č. 107/2005 Sb. o školním stravování.

• Stravné na následující měsíc se vybírá poslední dva pracovní dny v předcházejícím měsíci v kanceláři ŠJ v době od 6:00 - 14:00 hod.
  • Odhlášená strava se ihned odpočítává
  • Stravné je možno hradit přímo z  účtu - zadáním svolení k inkasu
  • Č.Ú.: 193599522/0300
  • Pokud si zřídíte svolení k inkasu, je nutné nahlásit Vaše číslo účtu v kanceláři ŠJ.

Odhlašování stravy

- osobně ve školní jídelně

- telefonicky

- na www.strava.cz

• obědy se odhlašují do 13 hod. předcházejícího dne
  • školní jídelna zajišťuje stravné pouze pro žáky v době pobytu ve škole, nikoliv v době nemoci
  • první den nemoci si mohou žáci neodhlášenou stravu odnést v jídlonosičích v době od 11:00 - 11:30 hod.
  • další dny si musí odhlásit nebo si mohou odebrat oběd za plnou cenu

Soutěž o nejlepší školní oběd

Naše školní jídelna se zúčastnila soutěže o nejlepší školní oběd s názvem ,,Zdraví na talíři,  které chutná". Cílem této soutěže je objevovat jídla, která splňují výživové normy a přitom  dětem chutnají. Do soutěže jsme se přihlásily s tímto menu:

Polévka: Zeleninový krém s pohankou

Polévka