Školní ples na jedničku

komentátořiJak už je v Nákle zvykem, tak i tento rok uspořádala základní škola při spolupráci se sdružením rodičů společenský ples. Konal se v pátek 17. února v místní sokolovně. V posledních letech je znám svou hojnou účastí, přesto mnohé překvapilo, že hned po osmé hodině, byl sál plný a nastal „boj o místa“.
břišníHudba skupiny REMAZURA rychle vtáhla téměř všechny „účastníky zájezdu“ na taneční parket. Když však mělo začít vystoupení deváté třídy nesoucí název Protančíme svět, tanečníci rádi uvolnili parket. hip hopNejen rodiny žáků, ale i ostatní se těšili, co si žáci i s učiteli připravili. Byly předvedeny ukázky z tanců polky, rock and rollu a tanga. Největší ohlas byl však u orientálních tanců, kde dokonce i chlapci obsadili role děvčat. Dále měl velký úspěch vtipný hip hop a pro někoho lehce šokující balet. Po závěrečném tanci, v podání všech účinkujících, byli všichni náležitě odměněni dlouhým aplausem a nakonec i velkým dortem.
baletVšichni, kdo se podíleli na tomto plese, věří, že se lidé dobře bavili a příští rok přijdou znovu. Samozřejmě děkujeme všem těm, kteří na ples jakýmkoli způsobem přispěli.

Zlatka Havlíčková, 9. třída