Naši školu navštívil Mikuláš!

MikulášSvátkem svatého Mikuláše, připadající na 6. prosince, začíná pro většinu lidí vánoční období, na něž se po celý rok těší nejen děti, ale i dospělí.
Abychom učení dětem malinko zpříjemnili, uspořádali jsme pro ně ve škole Mikulášskou besídku. Tu má každoročně na starost devátá třída. Ani tento rok tomu nebylo jinak. A tak si téměř všichni ,,deváťáci“ nachystali různé masky, ať už čerty nebo anděly, a také zábavný program, který se konal v tělocvičně naší školy.
Pro všechny děti byly připraveny různé soutěže a hry, za které byly odměněny slaMikulášdkou odměnou. Některé třídy i zazpívaly, což Mikuláše i jeho pomocníky velice potěšilo. Na dětech z prvního stupně byly vidět obavy z čertů, kteří se na této akci pořádně vyřádili.☻ A jelikož všechny děti nebývají vždy hodné, což Mikuláš dobře věděl, tak i pro ty byly připraveny speciální úkoly v pekle!
Do této besídky se zapojili i naši učitelé, což všem dodalo tu správnou náladu.

Zlatka Havlíčková, 9. třída