Besídka ke dni matek

Ve čtvrtek 10. května jsme prožili krásné odpoledne a nebylo to jen proto, že sluníčko svítiloden ma a připomínalo téměř letní den, ale hlavně proto, že jsme mohli strávit příjemné odpoledne se svými dětmi. Ve škole v tělocvičně totiž proběhla krásná besídka ke dni matek. Sešli se zde hlavně maminky, babičky, ale nechyběli ani tatínci a další přátele školy. Děti si pro nás připravily hodinu a půl trvající pásmo básniček a písní. Tančily a hrály divadlo. Jako hosty si děti pozvaly své kamarády z taneční skupiny z Litovle a předvedly tak pěkné taneční vystoupení, za které by se nemuseli stydět profesionálové.

Zúčastnily se všechden matekny děti z první, druhé, třetí a čtvrté třídy.
Bylo to naprosto úžasné, všem se to moc líbilo. Při závěrečné písni si nejedna maminka a babička utírala slzy. Když odcházely, všichny se se svými dětmi či vnoučaty objímaly a usmívaly se na sebe. Bylo vidět, jak jsou pyšné, že mají tak báječné a šikovné děti, které jim dělají opravdovou radost, jistě nejen toto jedno odpoledne v roce.

Tímto moc děkujeme dětem, ale i paním učitelkám Hance Zakopalové, Katce Kačmárové a Světle Plaché, které našim dětem nevěnují pouze svůj pracovní, ale i volný čas a nacvičily tuto pěknou besídku. Bylo to krásně strávené odpoledne.
A pokud jste se nemohli z jakéhokoli důvodu přijít podívat, nezoufejte.

Video z besídky ke stažení najdete na :

Besídka 1. část

Besídka 2. část